KIA CEE'D Šikmá zadní část (ED) 1.4 - Těsnění pod víko ventilu od 12/2006 do 12/2012, 1396 ccm, 80 kW, 109 hp, G4FA, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,090 kg |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Materiál těsnění | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19226 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| Materiál těsnění | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
|---|
Dostupnost
| Materiál těsnění | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
|---|
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost