HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi - Těsnění pod víko ventilu od 3/2006 do 12/2009, 2188 ccm, 114 kW, 155 hp, D4EB, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 20717 |
|---|---|
| pro OE číslo | 22441-27400(x1) |
| pro OE číslo | 22451-27000(x4) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20717 |
|---|---|
| pro OE číslo | 22441-27000 |
| pro OE číslo | 22441-27001 |
| pro OE číslo | 22441-27400 |
| Délka [mm] | 435 mm |
| Šířka [mm] | 160 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20717 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
Dostupnost