HYUNDAI H-1 / STAREX autobus (A1) 2.5 CRDi - Těsnění pod víko ventilu od 6/2006 do 12/2007, 2497 ccm, 81 kW, 110 hp, D4CB, autobus
| TECDOC-číslo motoru | 21021 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 22441-4A400 |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 500 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 230 mm |
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| verze | WITHOUT V.G.T |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22441-4A700 |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez VTG dmychadla (var.geom.lopatek) |
|---|
Dostupnost