MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper S - Těsnění pod víko ventilu od 8/2007 do 7/2010, 1598 ccm, 128 kW, 174 hp, N14 B16 A, N14 B16 AB, kombi
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34865 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34865 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | vč. Sada těsnění |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
|---|
Dostupnost