RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN0K, CN0V, CN0A) - Těsnění pod víko ventilu od 3/2007, 1149 ccm, 56 kW, 76 hp, D4F 772, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 396 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 177 mm |
| Výška [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20444 |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost