PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.6 - Těsnění pod víko ventilu od 4/2008, 1587 ccm, 80 kW, 109 hp, NFU (TU5JP4), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 15668 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15668 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| pro OE číslo | 0249.C6 |
| Tloušťka/síla [mm] | 11 mm |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost