PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V - Těsnění pod víko ventilu od 6/2009 do 12/2014, 1598 ccm, 110 kW, 150 hp, 5FX (EP6DT), Kabriolet
| TECDOC-číslo motoru | 23766 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23766 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | vč. Sada těsnění |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23766 |
|---|---|
| Materiál | MVQ (silikonkaučuk) |
Dostupnost