AUDI A4 B8 Avant (8K5) S4 quattro - Těsnění pod víko ventilu od 11/2008 do 12/2015, 2995 ccm, 245 kW, 333 hp, CAKA, CCBA, CGWC, CGXC, CREC, CTUB, kombi
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,070 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25722 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25722 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25722 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | pro válce 4-6 |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | pro válce 1-3 |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,065 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,070 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost