BMW 3 Touring (E91) 330 d xDrive - Těsnění pod víko ventilu od 1/2009 do 6/2012, 2993 ccm, 180 kW, 245 hp, N57 D30 A, kombi
| Hmotnost [kg] | 0,192 kg |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
| pro OE číslo | 11127823943 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2011 |
| pro OE číslo | 11128515732 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| Délka [mm] | 630 mm |
| Šířka [mm] | 240 mm |
| jen ve spojení s | 56044700 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11128515732 |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| pro OE číslo | 11 12 7 823 943 |
| Materiál | MVQ (silikonkaučuk) |
Dostupnost