HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.2 - Těsnění pod víko ventilu od 9/2008 do 12/2012, 1248 ccm, 57 kW, 78 hp, G4LA, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 24880 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2010 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24880 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24880 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2010 |
| Materiál | MVQ (silikonkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24880 |
|---|---|
| Délka [mm] | 415 mm |
| Šířka [mm] | 225 mm |
| jen ve spojení s | 56050800 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2010 |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2010 |
|---|---|
| Materiál | MVQ (silikonkaučuk) |
Dostupnost