JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D - Těsnění pod víko ventilu od 1/2007 do 11/2009, 2198 ccm, 107 kW, 146 hp, QJBA, limuzína
| montovaná strana | Vstřikovací tryska |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 10 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 36,2 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24400 |
|---|---|
| pro OE číslo | 0249.E9 |
| Délka [mm] | 590 mm |
| Šířka [mm] | 125 mm |
| Alternativní sada opravy | 56062700 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24400 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost