JAGUAR XF I (X250) 5.0 Kompressor - Těsnění pod víko ventilu od 3/2009 do 4/2015, 5000 ccm, 375 kW, 510 hp, 508PS(AJ133), limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 25711 |
|---|---|
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25711 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 570 mm |
| Šířka [mm] | 250 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25711 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 565 mm |
| Šířka [mm] | 240 mm |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 11,7 mm |
| Délka [mm] | 92 mm |
| Šířka [mm] | 47,5 mm |
Dostupnost