MINI MINI CLUBMAN (R55) John Cooper Works - Těsnění pod víko ventilu od 11/2007 do 6/2014, 1598 ccm, 155 kW, 211 hp, N14 B16 C, N18 B16 C, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 27825 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
| Délka [mm] | 460 mm |
| Šířka [mm] | 295 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25562 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27825 |
|---|---|
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27825 |
|---|---|
| pro OE číslo | 11127582400 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27825 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
|---|---|
| Osazení odlišné od OE | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25562 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | vč. Sada těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27825 |
|---|---|
| Kód motoru | N18 B16 C |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25562 |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost