KIA VENGA (YN) 1.6 CVVT - Těsnění pod víko ventilu od 2/2010 do 3/2019, 1591 ccm, 92 kW, 125 hp, G4FC, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,090 kg |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Materiál těsnění | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19227 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| Materiál těsnění | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
|---|
Dostupnost
| Materiál těsnění | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
|---|
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost