FORD FIESTA VI Van 1.25 - Těsnění pod víko ventilu od 1/2009 do 4/2017, 1242 ccm, 60 kW, 82 hp, SNJA, SNJB, SNJC, SNJD, Schránky/šikmá záď
| TECDOC-číslo motoru | 32761 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23540 |
|---|---|
| Délka [mm] | 422 mm |
| Šířka [mm] | 219 mm |
| Výška [mm] | 9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost