RENAULT MASTER III Krabice (FV) 2.3 dCi 145 FWD (FV0E, FV0F, FV0H, FV02, FV0M, FV0S,... - Těsnění pod víko ventilu od 2/2010, 2298 ccm, 107 kW, 146 hp, M9T 678, M9T 680, M9T 706, M9T 708, Krabice
| TECDOC-číslo motoru | 37152 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37152 |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33705 |
|---|---|
| druh provozu | manuální |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost