BMW 5 (F10) 535 d - Těsnění pod víko ventilu od 9/2010 do 8/2011, 2993 ccm, 220 kW, 299 hp, N57 D30 B, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 26305 |
|---|---|
| pro OE číslo | 11127823943 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26305 |
|---|---|
| pro OE číslo | 11128515732 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26305 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11128515732 |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| pro OE číslo | 11 12 7 823 943 |
| Materiál | MVQ (silikonkaučuk) |
Dostupnost