HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4 CRDi - Těsnění pod víko ventilu od 8/2008 do 12/2015, 1396 ccm, 66 kW, 90 hp, D4FC, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 24883 |
|---|---|
| pro OE číslo | 22441-2A102 |
| Délka [mm] | 445 mm |
| Šířka [mm] | 205 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 7,5 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24883 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost