OPEL MOVANO B Krabice (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) - Těsnění pod víko ventilu od 5/2010, 2298 ccm, 107 kW, 146 hp, M9T 678, M9T 680, M9T 706, M9T 708, M9T 878, M9T 880, Krabice
| TECDOC-číslo motoru | 41769 |
|---|---|
| pro OE číslo | 118378366R |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34430 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 41769 |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28582 |
|---|---|
| druh provozu | manuální |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost