MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V - Těsnění pod víko ventilu od 8/1993 do 1/2000, 1995 ccm, 105 kW, 143 hp, KF, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 4646 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| váha [g] | 120,45 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
| párová čísla výrobku | J1223018 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
| Délka [mm] | 370 mm |
| Šířka [mm] | 200 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost