MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V (GE5P) - Těsnění pod víko ventilu od 8/1994 do 4/1997, 2497 ccm, 120 kW, 163 hp, KL, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Alternativní sada opravy | 56017200 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2017 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| váha [g] | 120,45 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2017 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2017 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
| párová čísla výrobku | J1223018 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
| Délka [mm] | 370 mm |
| Šířka [mm] | 200 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost