SUBARU LEGACY II kombi (BG) 2.0 i 4WD (BG5) - Těsnění pod víko ventilu od 9/1994 do 11/1998, 1994 ccm, 85 kW, 116 hp, EJ201, EJ20E, kombi
| Tloušťka/síla [mm] | 5,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 270 mm |
| Šířka [mm] | 120 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20017 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25048 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1998 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25048 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1998 |
Dostupnost