VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 BiFuel - Těsnění pod víko ventilu od 5/2009 do 12/2013, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, CHGA, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 22180 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost