LEXUS RX (_U3_) 400h AWD (MHU38_, MHU38R) - Těsnění pod víko ventilu od 9/2005 do 12/2008, 3311 ccm, 200 kW, 272 hp, 3MZ-FE, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 19346 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 6 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| druh provozu | manuální |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost