AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T - Těsnění pod víko ventilu od 1/1995 do 11/2000, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, AEB, ANB, APU, ARK, ATW, AWT, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 4199 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1999 |
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4199 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1995 |
| Konstrukční rok do | 07/1999 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15335 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1999 |
| Konstrukční rok do | 07/1999 |
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 15335 |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost