BMW 1 (F20) 120 d - Těsnění pod víko ventilu od 7/2011 do 6/2019, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, B47 D20 A, N47 D20 C, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2012 |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
| Délka [mm] | 435 mm |
| Šířka [mm] | 220 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29233 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 9 mm |
| Délka [mm] | 435 mm |
| Šířka [mm] | 220 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost