LEXUS RX (MCU15) 300 AWD (MCU15_) - Těsnění pod víko ventilu od 1/1998 do 2/2003, 2995 ccm, 164 kW, 223 hp, 1MZ-FE, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 17949 |
|---|---|
| pro OE číslo | 11214-20030 |
| montovaná strana | levá |
| Alternativní sada opravy | 56025800 |
| Alternativní sada opravy | 56035800 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17949 |
|---|---|
| pro OE číslo | RK4301 |
| montovaná strana | levá |
| váha [g] | 79,164 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 495 mm |
| Šířka [mm] | 190 mm |
| párová čísla výrobku | J1222092 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 5,5 mm |
| párová čísla výrobku | J1222068 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17949 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 6 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
Dostupnost