FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi - Těsnění pod víko ventilu od 5/2006 do 12/2014, 1997 ccm, 100 kW, 136 hp, AZWC, UKWA, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 24654 |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24655 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24654 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2010 |
| pro OE číslo | 0348.V7 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24655 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost