JAGUAR F-TYPE Kabriolet (X152) 5.0 SCV8 S - Těsnění pod víko ventilu od 10/2012, 5000 ccm, 364 kW, 495 hp, 508PS(AJ133), Kabriolet
| pro OE číslo | LR014345 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | vnitřní |
| Hmotnost [kg] | 0,013 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| párová čísla výrobku | 106576 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25711 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25711 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25711 |
|---|---|
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25711 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 570 mm |
| Šířka [mm] | 250 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25711 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 565 mm |
| Šířka [mm] | 240 mm |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost