FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V - Těsnění pod víko ventilu od 4/1996 do 1/2002, 1388 ccm, 66 kW, 90 hp, FHA, FHE, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 15934 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Materiál víka hlavy válce | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15934 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Materiál víka hlavy válce | hliník |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,0487 kg |
|---|
Dostupnost
| Délka [mm] | 422 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 219 mm |
| Výška [mm] | 9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost