MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 2.5 TDi (V64W, V74W) - Těsnění pod víko ventilu od 9/2001 do 12/2006, 2477 ccm, 85 kW, 115 hp, 4D56-T, uzavřený terénní vůz
| TECDOC-číslo motoru | 4682 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4682 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 9,3 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 36 mm |
| Materiál | Guma |
| celková výška [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 12 mm |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 36 mm |
| Materiál | Guma |
| celková výška [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4682 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 9,3 mm |
| Délka [mm] | 470 mm |
| Šířka [mm] | 125 mm |
Dostupnost