BMW X5 (E70) xDrive 30 d - Těsnění pod víko ventilu od 10/2008 do 7/2013, 2993 ccm, 155 kW, 211 hp, M57 D30 (306D3), N57 D30 A, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2010 |
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2011 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27267 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27267 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2010 |
| Konstrukční rok do | 07/2012 |
| pro OE číslo | 11127823943 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2011 |
| pro OE číslo | 11128515732 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Šířka [mm] | 240 mm |
| jen ve spojení s | 56044700 |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24613 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2011 |
| pro OE číslo | 11 12 7 823 943 |
| Materiál | MVQ (silikonkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27267 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Šířka [mm] | 230 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 200,00 g |
Dostupnost