PEUGEOT 508 I (8D_) 1.6 THP - Těsnění pod víko ventilu od 11/2010 do 12/2018, 1598 ccm, 115 kW, 156 hp, 5FV (EP6CDT), limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 34209 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34209 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | vč. Sada těsnění |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34209 |
|---|---|
| Materiál | MVQ (silikonkaučuk) |
Dostupnost