PEUGEOT 508 I (8D_) 2.0 HDi - Těsnění pod víko ventilu od 11/2010 do 12/2018, 1997 ccm, 103 kW, 140 hp, RHA (DW10CTED4), RHF (DW10BTED4), limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 35531 |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35531 |
|---|---|
| pro OE číslo | 0348.V7 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35531 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost