SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI - Těsnění pod víko ventilu od 2/1997 do 2/2002, 1896 ccm, 81 kW, 110 hp, AFN, ASV, Šikmá zadní část
| Množství | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Požadovaný počet kusů | 3 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
| Délka [mm] | 27 mm |
| Šířka [mm] | 11 mm |
| Materiál | Guma |
Dostupnost