TOYOTA CAMRY (_V2_) 2.2 (SXV20_, SXV20) - Těsnění pod víko ventilu od 8/1996 do 11/2001, 2164 ccm, 96 kW, 131 hp, 5S-FE, limuzína
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 430 mm |
| Šířka [mm] | 170 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3850 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11213-74020 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
Dostupnost