MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.029) - Těsnění pod víko ventilu od 6/1997 do 5/2000, 2799 ccm, 145 kW, 197 hp, M 112.920, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 9421 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9421 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9421 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 24 mm |
| Délka [mm] | 460 mm |
| Šířka [mm] | 164 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 24 mm |
| Délka [mm] | 462 mm |
| Šířka [mm] | 175 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112 016 0221 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112 016 0321 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9421 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost