TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 3.0 D-4D (KDJ155_, KDJ150_, KDJ150R, KDJ155R) - Těsnění pod víko ventilu od 8/2009, 2982 ccm, 140 kW, 190 hp, 1KD-FTV, uzavřený terénní vůz
| TECDOC-číslo motoru | 15208 |
|---|---|
| Materiál | MVQ (silikonkaučuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 525 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 185 mm |
| váha [g] | 56,921 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15208 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11213-0L010 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
Dostupnost
| Výška [mm] | 14 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
Dostupnost