AUDI A4 B5 Avant (8D5) S4 quattro - Těsnění pod víko ventilu od 9/1997 do 9/2001, 2671 ccm, 195 kW, 265 hp, AGB, AZB, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 11888 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1999 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20534 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost