ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G) - Těsnění pod víko ventilu od 6/1983 do 12/1989, 1351 ccm, 55 kW, 75 hp, AR 30502, AR 30586, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Šířka [mm] | 95 mm |
| váha [g] | 22,201 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 88 |
|---|---|
| Množství | 2 |
| Materiál | VF (vulkanfíbr) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 88 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tloušťka/síla [mm] | 3 mm |
| Materiál | korek |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tloušťka/síla [mm] | 3 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost