AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T - Těsnění pod víko ventilu od 12/1997 do 1/2005, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, AEB, ANB, APU, ARK, AWT, kombi
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 15335 |
| Rok výroby od | 06/2000 |
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
| Číslo motoru od | 8DX200001 |
| váha [g] | 80,442 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4199 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1998 |
| Konstrukční rok do | 01/1999 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15335 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1998 |
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 15335 |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost