VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion - Těsnění pod víko ventilu od 2/2008 do 8/2009, 1968 ccm, 120 kW, 163 hp, CBBA, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 21661 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Volitelné | Ano |
Dostupnost