SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo - Těsnění pod víko ventilu od 2/1998 do 9/2002, 1985 ccm, 136 kW, 185 hp, B204L, B205E, B205L, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 5369 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2000 |
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
| Tloušťka/síla [mm] | 10 mm |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Šířka [mm] | 305 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5369 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2000 |
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Šířka [mm] | 85 mm |
Dostupnost