MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) - Těsnění pod víko ventilu od 9/1997 do 6/2006, 1834 ccm, 92 kW, 125 hp, 4G93 (GDI), Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 26289 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26289 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 5,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 430 mm |
| Šířka [mm] | 230 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26289 |
|---|---|
| pro OE číslo | MD346750 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26289 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1999 |
Dostupnost
| pro OE číslo | MD346750 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
Dostupnost