LEXUS GS (_S16_) 400 (UZS160_, UZS160R) - Těsnění pod víko ventilu od 12/1997 do 11/2000, 3969 ccm, 216 kW, 294 hp, 1UZ-FE, limuzína
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Alternativní sada opravy | 56025900 |
| Alternativní sada opravy | 56054000 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Alternativní sada opravy | 56026000 |
| Alternativní sada opravy | 56054100 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17951 |
|---|---|
| pro OE číslo | RK4308 |
| montovaná strana | pravá |
| Alternativní sada opravy | 56054000 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17951 |
|---|---|
| pro OE číslo | HM5243 |
| montovaná strana | levá |
| Alternativní sada opravy | 56054100 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17951 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost