FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V - Těsnění pod víko ventilu od 10/1998 do 11/2004, 1596 ccm, 74 kW, 100 hp, FYDA, FYDB, FYDC, FYDD, FYDH, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 01/2001 |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 12078 |
| Materiál víka hlavy válce | hliník |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 12078 |
| Materiál víka hlavy válce | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15895 |
|---|---|
| Délka [mm] | 410 mm |
| Šířka [mm] | 250 mm |
| váha [g] | 53,481 g |
| Materiál víka hlavy válce | hliník |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15895 |
|---|---|
| Materiál víka hlavy válce | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18776 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Materiál víka hlavy válce | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18776 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Materiál víka hlavy válce | hliník |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,0487 kg |
|---|
Dostupnost
| Kód motoru | FYDH |
|---|---|
| Množství | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18776 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1141575 |
| Materiál víka hlavy válce | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18776 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| Délka [mm] | 422 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 219 mm |
| Výška [mm] | 9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost