MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 NGT (212.041) - Těsnění pod víko ventilu od 3/2011 do 12/2015, 1796 ccm, 120 kW, 163 hp, M 271.958, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 25260 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Alternativní sada opravy | 56039300 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 9 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 505 mm |
| Šířka [mm] | 313 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,052 kg |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,0708 kg |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25260 |
|---|---|
| objem | 70 ml |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost