OPEL CORSA E Schránky/šikmá záď (X15) 1.2 (08) - Těsnění dříku ventilu od 1/2015, 1229 ccm, 51 kW, 69 hp, B 12 XEL, Schránky/šikmá záď
| Požadovaný počet kusů | 16 |
|---|---|
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 7,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 11 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 5 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 8 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Vnější průměr 1 [mm] | 7,8 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 5 mm |
| Počet ventilů | 8 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29662 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 16 |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 11 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 7,8 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29662 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 16 |
| Výška [mm] | 8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 3,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 7,5 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Počet ventilů | 8 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29662 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9158057 |
| Množství | 100 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29662 |
|---|---|
| pro OE číslo | 642500 |
| Množství | 16 |
Dostupnost
| Výška 1 [mm] | 13,6 mm |
|---|---|
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Vnější průměr 1 [mm] | 24,3 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 5,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 10,5 mm |
Dostupnost