SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS - Těsnění dříku ventilu od 2/2017 do 10/2020, 1984 ccm, 180 kW, 245 hp, DHGA, DKTB, DLBA, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 37155 |
|---|---|
| pro OE číslo | 90410741 |
| Množství | 100 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37155 |
|---|---|
| pro OE číslo | 46470334 |
| pro OE číslo | 90410741 |
| Množství | 100 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37155 |
|---|---|
| pro OE číslo | 46470334 |
| Průměr v mm | 8,4 mm |
| Délka [mm] | 9,35 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 6 mm |
| Množství | 16 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37155 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1547971 |
| Množství | 16 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 16 |
|---|---|
| Výška [mm] | 9,3 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 8,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 12,2 mm |
| Průměr dříku ventilu [mm] | 6 mm |
Dostupnost