VW LT 28-46 II Krabice (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI - Těsnění dříku ventilu od 5/2001 do 7/2006, 2461 ccm, 61 kW, 83 hp, BBE, Krabice
| TECDOC-číslo motoru | 16451 |
|---|---|
| Průměr v mm | 14,2 mm |
| Délka [mm] | 10,0 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Množství | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
Dostupnost